JEUNESSE

Cennik kosmeceutyków

Starzenie się, to temat który dosłownie dotyczy każdego. A co jeśli istnieją rewolucyjne rozwiązania? Tym rozwiązaniem są komórki macierzyste. Komórki macierzyste są zasadniczo naszym źródłem młodości. To czynnik, który utrzymuje nasze ciała i ich zdolności autonaprawcze. Podczas, gdy się starzejemy, każda komórka rozpada się i musi być zastąpiona. Zastępstwo pochodzi z komórek macierzystych. Stosując komórki macierzyste, firma JEUNESSE wynalazła kompleks spcjalnych czynników wzrostu, który leczy nasze komórki i spowalnia widoczne efekty procesu starzenia. Proces ten rozpoczął się od poszukiwań najlepszego źródła komórek macierzystych w ludzkim ciele. Komórki macierzyste odnaleziono w warstwach tłuszczu. Stosując sterylną i specjalistyczną strzykawkę, lekarze uzyskują mieszankę komórek tłuszczowych i grupę zdrowych komórek macierzystych.

W jaki sposób działa Luminesce?

Technicy w laboratorium separują komórki tłuszczowe od macierzystych, stosując system wirówek. Stamtąd komórki macierzyste są umieszczane na szkle laboratoryjnym i karmione pożywką potrzebną do wzrostu. Komórki rosną i mnożą się bardzo szybko, wypełniając wszelkie wolne przestrzenie. Jest to bardzo podobne do tego, kiedy w ciele goją się rany. Podczas tej fazy komórki macierzyste wysyłają sygnał chemiczny, inaczej zwany czynnikiem wzrostu. Czynnik wzrostu to język komórek. To sposób, w jaki tysiące komórek komunikują się, umożliwiając sobie nawzajem najważniejszą funkcję: naprawę i regenerację komórek w ciele. Czynniki wzrostu to krytyczne składniki zastosowane w rewolucyjnym systemie wspomagania młodości, stworzonym przez światowego lidera w tej technologii. Ta firma to Jeunesse. Produkt będący dziełem sztuki to Luminesce.

Sprawdź ceny

Technologia komórek macierzystych jest bardzo ważna dla przemysłu kosmetycznego i medycznego, ponieważ pozwala dostarczyć do ciała dokładnie te same czynniki wzrostu, te same sygnały, które są potrzebne do naprawy i regeneracji tkanek. Stosując Luminesce na Twoją skórę, przechodzisz ten sam proces, co komórki macierzyste na szkle laboratoryjnym. Czynniki wzrostu w produktach Luminesce mówią do komórek Twojego ciała. Efekt? Zdrowszy, dużo młodszy, lepiej wyglądający Ty sam.

Kosmeceutyki

I w ten oto sposób zostały wyjaśnione największe sekrety tego produktu. W dzisiejszych czasach linia Luminesce reprezentuje najbardziej zaawansowane technologie XXI wieku dotyczące pielęgnacji skóry. Twórcą Luminesce ™ jest światowej sławy chirurg kosmetyczny, doktor nauk medycznych, Nathan Newman. Należy on do grona uznanych specjalistów na arenie międzynarodowej.Jest pionierem w dziedzinie stosowania technologii wykorzystujacych pluripotencję Dorosłych Komórek Macierzystych.