Kontakt

Gdzie i jak kupować?

Kosmeceutyki Luminesce oraz pozostałe produkty Jeunesse można kupować na kilka sposobów. Pierwszy sposób to specjalistyczne sklepy internetowe, w ktorych ceny wzięte są najczęściej z sufitu.

Drugi sposób to zakup przez sklep internetowy partnera Jeunesse, taki jak tutaj. Produkty w takim sklepie są oferowane w cenach sugerowanych przez firmę.

Kolejne rozwiązanie to zostanie klientem preferowanym firmy Jeunesse i cenami z rabatem 20%. Do wyboru w ten sposób mamy tylko 4 produkty.

Czwartym, najlepszym i najtańszym rozwiązaniem jest zamawianie produktów po cenach z rabatem 35% i wyższym (liczonym od cen sugerowanych). Aby mieć dostęp do takich cen trzeba być zarejestrowanym partnerem Jeunesse. Kosz rejestracji to 30 euro (130 zł). Bedąc partnerem, oprócz znacznie niższych cen, otrzymujemy również dodatkowo naszą własną stronę internetową z ofertą produkową oraz wirtualne biuro.

Ceny Luminesce w złotówkach

Ceny detaliczne sugerowane / Ceny dla Partnerów (ceny w złotych)
LUMINESCE™ - Komórkowe Serum Odmładzające - 554,- zł. / 356,- zł.
LUMINESCE™ Kompleks Nawilżający na Dzień - 330,- zł. / 246,- zł.
LUMINESCE™ Silnie Regenerujący Krem na Noc - 466,- zł. / 334,- zł.
LUMINESCE™ Żel Odmładzająco - Czyszczący - 215,- zł. / 149,- zł
LUMINESCE™ Esencjalny Balsam do Ciała - 286,- zł. / 198,- zł.
LUMINESCE™ Maseczka Liftingująca - 329,- zł. / 246,- zł.
INSTANTLY AGELESS™ (vials) - 399,- zł. / 240,- zł.


Po więcej informacji na temat możliwości zamawiania produktów oraz pełnej oferty Jeunesse zapraszam do kontaktu telefonicznego: